Славия ще почете паметта да двете деца от своята школа, които загинаха в тежка катастрофа на магистрала „Тракия“.

Децата, родени през 2017 г., ще бъдат почетени пред стадион „Александър Шаламанов“ днес (25 юни), от 19:00 часа.

Ето какво написаха от „белия“ клуб:

„Днес от 19:00 ч. пред стадион „Александър Шаламанов“ ще сведем глави в памет на нашите деца.

Нека заедно отдадем почит и покажем, че Славия е едно семейство“.

Фен клубът на Славия – „Слависти“, също изказа съболезнования на близките и семейството на децата, като оттам написаха:

„Слависти,

днес всички скърбим за нашите Бели деца ..

Подложени сме на поредното изпитание, с което трябва да се справим заедно.

Нека всички сърца, съпричастни към тази трагедия дойдат довечера в 19:00ч. пред стадион Александър Шаламанов.

Да оставим цвете, шалче, топка или просто да запалим заедно свещички в памет на белите душички ...

Без значение цвета или отбора, защото всички сме хора..

Днес България скърби за своите деца ...“.

Футболна България скърби за децата на Славия
Едно от загиналите дечица от Славия се оказа внук на бивш шеф в Левски

Славия отмени контрола

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS