Славия ще почете паметта да двете деца от своята школа, които загинаха в тежка катастрофа на магистрала „Тракия“.
Децата, родени през 2017 г., ще бъдат почетени пред стадион „Александър Шаламанов“ днес (25 юни), от 19:00 часа.
Ето какво написаха от „белия“ клуб:
„Днес от 19:00 ч. пред стадион „Александър Шаламанов“ ще сведем глави в памет на нашите деца.
Нека заедно отдадем почит и покажем, че Славия е едно семейство“.
Фен клубът на Славия – „Слависти“, също изказа съболезнования на близките и семейството на децата, като оттам написаха:
„Слависти,
днес всички скърбим за нашите Бели деца ..
Подложени сме на поредното изпитание, с което трябва да се справим заедно.
Нека всички сърца, съпричастни към тази трагедия дойдат довечера в 19:00ч. пред стадион Александър Шаламанов.
Да оставим цвете, шалче, топка или просто да запалим заедно свещички в памет на белите душички ...
Без значение цвета или отбора, защото всички сме хора..
Днес България скърби за своите деца ...“.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS




