Жозе Моуриньо може изненадващо да се завърне в Челси, съобщава „Daily Mail“. Специалния има желанието да се завърне във Висшата лига, а именно „сините“ от Лондон са една от опциите пред португалеца.
Специалистът не е доволен от лиспата на инвестиции от страна на Рома. Неговите агенти работят по завръщането му на „Стамфорд Бридж“. В момента начело на тима е Греъм Потър, чието място е много несигурно с оглед слабите резултати под ръководството на англичанина.
Като допълнителен фактор за евентуално завръщане на Моуриньо в Челси изданието допълва, че семейството на португалеца живее в Лондон.
Стигне ли се до нов престой на Моуриньо на „Стамфорд Бридж“, то той ще е трети за него в тима. Първият е между 2004 и 2007, а вторият от 2013 до 2015.
Челси е решен да привлече халф до края на януари, насочва се към цел на Ливърпул
Лудост: Челси похарчи повече от Ла Лига, Серия А, Бундеслигата и Лига 1 взети заедно
Челси удари и Манчестър Юнайтед, договори Мало Густо от Лион
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS