Спортът по ТВ на 13 септември

dsport.bg

Спортът по ТВ на 13 септември
10:20 MOTO GP: Загрявка за Гран При на Сан Марино, MaxSport1
11:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ЖЕНИ: Локо Стара Загора - Етър, Нова спорт
11:00 MOTO E: Гран При на Сан Марино, MaxSport1
11:00 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ: Назаре, Португалия, MaxSport3
11:15 ТУРИСТИЧЕСКИ АВТОМОБИЛИ: Световна купа, Белгия, Евроспорт
12:00 MOTO 3: Гран При на Сан Марино, MaxSport1
12:30 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ: Назаре, Португалия, MaxSport3
13:00 МОТОКРОС: Световно първенство, Емилиа Романя, Евроспорт 2
13:15 MOTO 2: Гран При на Сан Марино, MaxSport1
13:20 КОЛОЕЗДЕНЕ: Тур дьо Франс, Евроспорт
14:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Инпсуич - Уигън, Нова спорт
14:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Лил - Мец, Ринг
14:00 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ: Назаре, Португалия, MaxSport3
14:00 МОТОКРОС: Световно първенство, Емилиа Романя, Евроспорт 2
14:30 MOTO GP: Гран При на Сан Марино, MaxSport1
15:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Алавес - Бетис, MaxSport4
15:00 ТУРИСТИЧЕСКИ АВТОМОБИЛИ: Световна купа, Белгия, Евроспорт 2
15:30 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Спарта - Аякс, MaxSport2
15:30 ГОЛФ: Европейски тур, Portugal Masters, MaxSport3
16:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Уест Бромич - Лестър, Диема спорт 2
16:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Ним - Рен, Ринг
16:00 БАСКЕТБОЛ, ЕВРОЛИГА: Предсезонен турнир, мач за 3 място, MaxSport1
16:00 МОТОКРОС: Световно първенство, Емилиа Романя, Евроспорт 2
16:10 ФОРМУЛА 1: Гран При на Тоскана, Диема спорт
16:30 ФУТБОЛ, КУПА НА ГЕРМАНИЯ: Айнтрахт Нордщедт - Байер, Нова спорт
17:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Валядолид - Реал Сосиедад, MaxSport4
17:00 МОТОКРОС: Световно първенство, Емилиа Романя, Евроспорт 2
17:45 ФУТБОЛ, НИДЕРЛАНДИЯ, ЕРЕДИВИЗИ: Грьонинген - ПСВ, MaxSport2
18:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Монако - Нант, Ринг
18:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Тотнъм - Евертън, Диема спорт 2
18:45 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: ЦСКА 1948 - Монтана, Диема спорт
19:00 БАСКЕТБОЛ, ЕВРОЛИГА: Предсезонен турнир, финал, MaxSport1
19:30 БАСКЕТБОЛ, СУПЕРКУПА НА ИСПАНИЯ: Финал, Нова спорт
19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Виляреал - Уеска, MaxSport4
21:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, EFBET ЛИГА: Левски - Етър, Диема спорт
22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Валенсия - Леванте, MaxSport4
22:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: ПСЖ - Марсилия, Ринг
22:00 ХОКЕЙ НА ЛЕД, НХЛ: Ню Йорк Айлъндърс - Тампа Бей Лайнтнинг, MaxSport2
22:40 ТЕНИС: US Open, Евроспорт
06:00 ФУТБОЛ, САЩ, МЛС: Сан Хосе Ърткуейнкс - ЛА Галакси, MaxSport4

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още