Спортът по ТВ на 21 декември

dsport.bg

Спортът по ТВ на 21 декември

11:20 СКИ: Спускане (жени), СК (Вал д‘Изер), Евроспорт

11:50 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ: Ски скокове, СК (Рамзау), Евроспорт 2

12:00 MMA: UFC, Ф. Едгар – Ч. С. Джун, MAX Sport 2

12:45 СКИ: Спускане (мъже), СК (Вал Гардена), Евроспорт

14:00 БИАТЛОН: Преследване (мъже), СК (Льо Гран-Борнан), Евроспорт

14:00 ФУТБОЛ: Ла Лига, Майорка – Севиля, MAX Sport 4/Sport +

14:20 СКИ БЯГАНЕ: СК (Планица), Евроспорт 2

14:30 ФУТБОЛ: Висша лига, Евертън – Арсенал, Диема спорт 2

14:30 ФУТБОЛ: Чемпиъншип, Кардиф – Престън, Нова спорт

14:45 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ:  Ски бягане (мъже), СК (Рамзау), Евроспорт

15:00 ТЕНИС: Мубадала 2019, Н. Джокович – К. Хачанов, MAX Sport 1

15:50 БИАТЛОН: Преследване (мъже), СК (Льо Гран-Борнан), Евроспорт

16:00 ФУТБОЛ: Серия А, Удинезе – Каляри, MAX Sport 3

16:30 ФУТБОЛ: Бундеслига, Байерн Мюнхен – Волфсбург, Евроспорт 2

16:30 ФУТБОЛ: Световно клубно първенство, Монтерей - Ал Хилал, БНТ 3

16:30 ХОКЕЙ НА ЛЕД: КХЛ, Авангард – Салават Юлаев, Диема спорт

16:40 СКИ СКОКОВЕ: СК (Енгелберг), Евроспорт

17:00 ФУТБОЛ: Висша лига, Астън Вила – Саутхемптън, Диема спорт 2

17:00 ФУТБОЛ: Чемпиъншип, Милуол – Барнзли, Нова спорт

17:00 ФУТБОЛ: Ла Лига, Барселона – Алавес, MAX Sport 4/Sport +

17:00 ТЕНИС: Мубадала 2019, С. Циципас – Р. Надал (финал), MAX Sport 1

19:00 ФУТБОЛ: Серия А, Интер – Дженоа, MAX Sport 3

19:30 ФУТБОЛ: Световно клубно първенство, Ливърпул – Фламенго, БНТ 3

19:30 ФУТБОЛ: Висша лига, Манчестър Сити – Лестър, Диема спорт 2

19:30 ФУТБОЛ: Бундеслига, Херта Берлин – Б. Мьонхенгладбах, Евроспорт 2

19:30 ФУТБОЛ: Ла Лига, Виляреал – Хетафе, MAX Sport 4/Sport +

20:45 ФУТБОЛ: Ередивизи, ПСВ Айндховен – Зволе, MAX Sport 1

21:30 БАСКЕТБОЛ: Испанска лига, Тенерифе – Гран Канария, Нова спорт

21:30 БОКС: Галавечер в Лондон, Д. Дюбоа – К. Фуджимото, MAX Sport 2

21:45 ФУТБОЛ: Серия А, Торино – СПАЛ, MAX Sport 3

22:00 ФУТБОЛ: Ла Лига, Валядолид – Валенсия, MAX Sport 4/Sport +

22:00 КИКБОКС: GLORY COLLISION 2, Рико Верховен - Бадър Хари, RING BG

23:00 ПЛУВАНЕ: Международна лига (Лас Вегас), Евроспорт 2

00:00 БАСКЕТБОЛ: НБА, Шарлът Хорнетс – Юта Джаз, Диема спорт 2

2:00 ХОКЕЙ НА ЛЕД: НХЛ, Вашингтон - Тампа Бей, MAX Sport 2

5:00 ГОЛФ: Европейски тур (Австралия), 5. кръг, MAX Sport 2

5:30 ХОКЕЙ НА ЛЕД: НХЛ, Сан Хосе - Сейнт Луис, MAX Sport 1

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още