Спортът по ТВ на 22 февруари

dsport.bg

Спортът по ТВ на 22 февруари
09:55 СПУСКАНЕ С ШЕЙНИ, СК: Вилинген, първи манш, жени, Евроспорт 2
10:20 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ, СК: Ски скокове, Трьондхайм, Евроспорт
11:20 СКИ, СК: Спускане, жени, Кран Монтана, Евроспорт
12:00 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ: Ботев Враца - Арда, Диема спорт
12:45 БИАТЛОН, СП: Щафета, жени, Евроспорт
14:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Селта - Леганес, MaxSport4
14:00 СКИ БЯГАНЕ, СК: Спирнт, Трьондхайм, Евроспорт
14:15 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ: Черно море - Левски, Диема спорт
14:25 СПУСКАНЕ С ШЕЙНИ, СК: Вилинген, първи манш, мъже, Евроспорт 2
14:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Челси - Тотнъм, Диема спорт 2
14:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Брентфорд - Блекбърн, Нова спорт
15:40 БИАТЛОН, СП: Щафета, мъже, Евроспорт
16:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Болоня - Удинезе, MaxSport3
16:20 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Борусия М - Хофенхайм, Евроспорт 2
16:30 ФУТБОЛ, БЪЛГАРИЯ, ЦСКА - Ботев Пловдив, Диема спорт
17:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Кристъл Палас - Нюкасъл, Диема спорт 2
17:00 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ЧЕМПИЪНШИП: Уигън - Милуол, Нова спорт
17:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Барселона - Ейбар, MaxSport4
17:00 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ, СК: Ски бягане, Трьондхайм, Евроспорт
17:45 СНУКЪР: Турнир ''Shoot Out'', трети ден, Евроспорт
18:30 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Марсилия - Нант, Ринг
19:00 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: СПАЛ - Ювентус, MaxSport3
19:00 ГОЛФ: Мексико, Световен шампион, MaxSport1
19:25 ФУТБОЛ, ГЕРМАНИЯ, БУНДЕСЛИГА: Шалке - РБ Лайпциг, Евроспорт 2 
19:30 ФУТБОЛ, АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА: Лестър - Манчестър Сити, Диема спорт 2
19:30 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Реал Сосиедад - Валенсия, MaxSport4
19:30 СЕНШИ: Бойна галавечер във Варна, MaxSport2
20:45 СНУКЪР: Турнир ''Shoot Out'', трети ден, Евроспорт
21:00 ФУТБОЛ, ФРАНЦИЯ, ЛИГА 1: Лил - Тулуза, Ринг
21:45 ФУТБОЛ, ИТАЛИЯ, СЕРИЯ А: Фиорентина - Милан, MaxSport3
22:00 ФУТБОЛ, ИСПАНИЯ, ЛА ЛИГА: Леванте - Реал Мадрид, MaxSport4
22:00 ТЕНИС, ATP 500: Турнир в Рио де Жанейро, полуфинал, MaxSport1
22:00 ПРОФЕСИОНАЛЕН БОКС: Брад Фостър - Лусиен Рийд, MaxSport2
22:30 БАСКЕТБОЛ, НБА: ЛА Клипърс - Сакраменто Кингс, Диема спорт
00:00 ТЕНИС, ATP 500: Турнир в Рио де Жанейро, полуфинал, MaxSport1
02:00 UFC: Пол Фелдър - Дан Хукър, MaxSport2
03:00 ТЕНИС, ATP 250: Турнир в Делрей Бийч, полуфинал, MaxSport1
04:00 ПРОФЕСИОНАЛЕН БОКС: Дионтей Уайлдър - Тайсън Фюри, Ринг
05:00 ХОКЕЙ НА ЛЕД, НХЛ: Ванкувър Канъкс - Бостън Брюинс, MaxSport2
05:50 СКИ, СК: Гигантси слалом, мъже, Наеба, втори манш, Евроспорт
06:45 СУПЕРКАРС: Състезание в Аделаида, MaxSport1

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още