Спортът по ТВ на 30 ноември: Много футбол и ски

dsport.bg

9:20 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ: Световна купа в Рука (ски скокове), Евроспорт
10:35 СКИ БЯГАНЕ: Световна купа в Рука (10км жени и 15км мъже), Евроспорт
11:30 ГОЛФ: 3 кръг на Европейския тур, Макс спорт 1
12:00 ФОРМУЛА 1: Трета тренировка за Гран при на Абу Даби, Диема спорт 2
12:00 КОЛОЕЗДЕНЕ НА ПИСТА: Световна купа в Хонгконг
12:30 ФУТБОЛ: Черно море-Ботев Враца, Диема спорт
14:00 ФУТБОЛ: Алавес-Реал Мадрид, Макс спорт 4
14:00 БИАТЛОН: Световна купа в Йостерсунд (единична щафета), Евроспорт
14:30 ФУТБОЛ: Нюкасъл-Манчестър Сити, Нова спорт
14:50 СЕВЕРНА КОМБИНАЦИЯ: Световна купа в Рука, Евроспорт
15:00 ФУТБОЛ: Царско село-Ботев Пловдив, Диема спорт
15:00 ФОРМУЛА 1: Квалификация за Гран при на Абу Даби, Диема спорт 2
15:30 БИАТЛОН: Световна купа в Йостерсунд (смесена щафета), Евроспорт
16:00 ФУТБОЛ: Бреша-Аталанта, Макс спорт 3
16:30 ФУТБОЛ: Херта Берлин-Борусия Дортмунд, Евроспорт 2
17:00 ФУТБОЛ: Ливърпул-Брайтън, Диема спорт, Диема спорт 2
17:00 ФУТБОЛ: Дарби Каунти-КПР, Нова спорт
17:00 ФУТБОЛ: Реал Сосиедад-Ейбар, Макс спорт 4
17:15 СКИ СКОКОВЕ: Световна купа в Куусамо (индивидуално състезание), Евроспорт
17:30 ФУТБОЛ: Берое-Левски, Диема спорт
19:00 ФУТБОЛ: Жребий за Евро 2020, БНТ 1/БНТ 3/Диема спорт 2
19:00 ФУТБОЛ: Дженоа-Торино, Макс спорт 3
19:30 ФУТБОЛ: Байерн-Байер Леверкузен, Евроспорт 2
19:30 ФУТБОЛ: Саутхемптън-Уотфорд, Нова спорт
19:30 ФУТБОЛ: Майорка-Бетис, Макс спорт 4
19:50 СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ: Световна купа в Килингтън (гиг.слалом жени, втори манш), Евроспорт
20:00 ХОКЕЙ: Ню Джърси Девилс-НЙ Рейнджърс (NHL), Макс спорт 1
20:00 БОКС: Франк Уорън-Галавечер от Бирмингам, Макс спорт 2
21:00 СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ: Световна купа в Лейк Луис (спускане мъже), Евроспорт
21:05 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ: Италия-Русия (1/2 на Световно), БНТ 3
21:30 СНУКЪР: Открито първенство на Великобритания, Евроспорт 2
21:30 БАСКЕТБОЛ: Морабанк Андора-Баскония, Нова спорт
21:45 ФУТБОЛ: Фиорентина-Лече, Макс спорт 3
22:00 ФУТБОЛ: Валенсия-Виляреал, Макс спорт 4
22:50 ПЛАЖЕН ФУТБОЛ: Япония-Португалия (1/2 на Световно), БНТ 3
00:00 БАСКЕТБОЛ: Сакраменто-Денвън (НБА), Диема спорт 2

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още