Спортист записа победа при контрола в Своге

Спортист Своге победи Гранит Владя с 2:0 в контролна среща, която се игра на градския стадион в Своге. Двете попадения отбеляза Деян Христов. Той се разписа в 63-ата и 82-ата минута. Първият гол стана след центриране на Владимир Сиромахов от фланга и Христов засече топката във вратата на противника. Малко преди края на мача Спортист направи добра многоходова комбинация, която завърши с гол на Христов.

Ботев Враца победи Хебър в контрола

Борислав Кьосев пусна в игра всички налични футболисти, които играха по едно полувреме, а след края на срещата стана ясна и групата, с която Спортист заминава на лагер в Банско. Там ще бъдат изиграни три контролни срещи – на 10 юли срещу Марек, на 13 юли срещу ЦСКА 1948 II, а последната проверка ще бъде на 17 юли срещу Вихрен Сандански, след която отборът се прибира в Своге.

Официално: Берое представи ново крило