Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов говори пред феновете на левскарската среща във Враца преди гостуването на Ботев.

„Изключително съм щастлив и доволен, че можем да застанем с лицата си и да се видим. Хубаво е да си казваме всичко очи в очи. Аз и семействоо ми сме редови членове на „Левски на левскарите“.

Тук сме, за да отговорим на истината. В последните години не се казваше истината, Левски тънеше в забление и забрава. Ако не си честен във футбола, той не ти се отплаща.

Левски никога няма да има възможност да фалира, защото искаме с нашите средства от членски внос да покриват поне минималния бюджет. Такава подкрепа е невероятна. Има дечица, които идват до „Герена“, за да се снимат.

Много важно е присъствието на феновете и присъствието на стадиона. През тази година не се е източвало от фенове. Всеки се оправдаваше, за да намерим макар и лъжовно виновните. Никога не е имало виновни привърженици. Достойно е за уважение. Много фенове ги заболяха ръцете да пляскат на загуби, сега искам да пляскат на победи“, каза Стоилов.

Графит с чернова на първата емблема на Левски се появи на „Герена“

Футболистка №1 на България изгледа тренировката на Левски

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS