Торино се върна към победите, успявайки да надделее с 1:0 в домакинството си на Комо от 9-ия кръг на Серия А. Единственото попадение в мача реализира Алиеу Нджие и така бе сложен край на серията от 3 поредни загуби за „биковете“, които събраха 14 точки и излязоха 6-и, докато Комо е 14-и с 9 точки в актива си.

В Торино гостите бяха тези, които създадоха първото 100-прозентово положение в мача. То дойде в 24-ата минута, когато Алиеу Фадера стреля отблизо, но Ваня Милинкович-Савич успя да се намеси на ниво.

Пет минути преди края на редовното време на първата част гол на Че Адамс не бе зачетен заради засада.

Нападателят имаше претенции за дузпа 10 минути след началото на второто полувреме, но те бяха подминати от съдията.

В 57-ата минута Торино имаше добра възможност, но удар с глава на Валентино Лазаро бе спасен от Емил Аудеро.

Четвърт час преди края гостите допуснаха огромна грешка и тя бе фатална за мача, тъй като топката стигна до Алиеу Нджие и той отблизо порази вратата на Комо, носейки успеха на „биковете“.

В ранния мач от деня в Серия А Удинезе победи у дома Каляри с 2:0 след голове на Лоренцо Лука и Кийнън Дейвис, докато гостите играха 60 минути с човек по-малко заради червен картон на Антоан Макумбу.

Бърза размяна на голове между Майнц и Гладбах не стигна за излъчване на победител