Манчестър Юнайтед победи Кристъл Палас с 3:0 в мач от третия кръг на Карабао Къп. Точни за отбора на Ерик Тен Хаг бяха Алехандро Гарначо, Каземиро и Антони Марсиал.

Още с първата си по-опасна ситуация Юнайтед откри резултата в 21-ата минута. Диого Дало намери Гарначо в наказателното поле, а младият аржентинец стреля с едно докосване, за да преодолее Сам Джонстън, който се появи на терена само няколко минути по-рано след контузия на бившия страж на "червените дяволи" Дийн Хендерсън.

Само шест минути по-късно отборът на Тен Хаг удвои след гол с глава на Каземиро. Неговият удар попадна в левия ъгъл на вратата на Палас.

В 55-ата минута Марсиал отбеляза третия гол за "червените дяволи" след хубава асистенция на Каземиро. 16 минути по-късно и Джони Еванс имаше шанс да се разпише, но ударът му с глава попадна право в Джонстън.

Кристал Палас успя да застраши вратата на Андре Онана чак в 85-ата минута. Жан-Филип Матета бе на добра позиция, но изстрелът му по земя бе спасен с крак от Онана. Отбитата топка попадна в Еберечи Езе, но неговият удар бе неточен.