Уотфорд и Лестър разделиха точките след късни голове

Уотфорд и Лестър завършиха наравно 1:1 в първия мач за двата тима след подновяването на шампионата във Висшата лига. И двете попадения в двубоя пандаха след 80-ата минута.

През първото полувреме на терена бе доста скучно. Уотфорд имаше някои ситуации, а Абдулайе Дукуре изпусна най-чистия шанс. Исмаила Сар пък излезе само срещу вратаря на "лисиците" Каспер Шмайхел, който спаси.

Лестър стигна първи до гол в двубоя. В 90-ата минута Грей подаде отлично към Бен Чилуел, който овладя на границата на назателно поле и с топовен удар махна паяжините на вратата на Уотфорд.

Но три минути по-късно след центриране от корнер и разбъркване в наказателното поле на Лестър, Доусън вкара ефектно със странична ножица за 1:1.