Българският полузащитник Антони Иванов иска да напусне румънския Университатя Крайова, твърдят местните медии.
25-годишният халф не е доволен от малкото му дадени шансове за изява от началото на сезона и си търси нов отбор.
Иванов няма нито една игрова минута от началото на сезона, въпреки че тренира на максимални обороти и няма никакви болежки. Старши треньорът на първодивизионния румънски тим Кристиано Бергоди не разчита на българския футболист, като дори не го включи в групата за последните два шампионатни двубои на Университатя срещу Виторул и Волунтари.
През миналото лято Антони Иванов бе привлечен от Газ Метан срещу 150 хиляди евро. За Университатя той изигра 32 мача, в които вкара 2 гола и направи 5 асистенции.
Клубът от Крайова планира да се раздели с Антони Иванов само срещу същата сума 150 хиляди евро. В северната ни съседка не изключват варианта той да бъде преотстъпен под наем. Твърди се, че интерес към него има от бившия му тим Газ Метан.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS