Българският баскетболист Александър Везенков започна силно за Олимпиакос при гостуването на Анадолу Ефес, като реализира 10 бързи точки, но след това не успя да помогне на своя отбор да стигне до победата и турският тим спечели с 91:89. Баскетболистите на Олимпиакос допуснаха куп грешки, които не им позволиха да вземат победата.

Везенков реализира общо 16 точки, взе 6 борби и направи 2 асистенции за 30:05 минути на паркета.

По-резултатни от него бяха трима баскетболисти – Шайн Ларкин от Анадолу с 24 точки, както и съотборниците му Фурние с 20 и Маккисик със 17.

Гръцкият тим направи уникална първа част на двубоя, в която натрупа цели 12 точки аванс при 23:11. След това обаче баскетболистите на Анадолу Ефес успяха да се върнат в мача и до почивката съкратиха разликата само на 3 точки.

През третата част на двубоя Олимпиакос добави нови две точки към преднината си, но четвъртата част бе за Анадолу, който стигна до успеха.