Виляреал и Хетафе не се победиха и завършиха при равенство 1:1 на „Естадио де ла Серамика“ в мач от десетия кръг на Ла Лига. „Жълтата подводница“ заема четвъртото място с 18 точки, а „лос асулонес“ са 16-и с едва девет.

Домакините бяха по-активни през първото полувреме и логично излязоха напред в резултата в 44-ата минута. Тиерно Бари свали топката за Санти Комесаня, който отправи удар от движение в наказателното поле и преодоля вратаря за 1:0.

В 79-ата минута гол за Хетафе, дело на Мауро Арамбари, не бе признат заради засада. В крайна сметка гостите от столицата се добраха до точката в 87-ата минута, когато именно Арамбари се разписа от дузпа, отсъдена за фал на Раул Албиол срещу Берту Йълдъм.