Жиру: След първия гол на Наполи не знаехме да атакуваме ли или да се браним

Нападателят на Милан Оливие Жиру призна, че „росонерите“ не са знаели дали да атакуват, или да се бранят след първия гол на Наполи в дербито между двата тима от Серия А.

Гостите от Милано поведоха с 2:0 след два гола на френския таран още до 31-вата минута, но неаполитанците изравниха и предотвратиха поражението.

„На почивката си казахме, че трябва да бъдем готови, защото те ще покажат различна игра през второто полувреме. Увереността им нарасна след като отбелязаха първия си гол, а ние не знаехме дали да атакуваме или да се защитаваме. Разочарован съм", заяви след края на мача 37-годишният Жиру.

Милан няма победа в последните си три мача във всички турнири. „Росонерите“ загубиха от Ювентус и Пари Сен Жермен плюс равния с Наполи.

Руди Гарсия: Получи се мач с две коренно различни полувремена

Пиоли: Съдбата на треньора винаги е в ръцете на клуба

Моуриньо: Предвид умората, се представихме добре

Феновете на Интер показаха ''обичта'' си към Лукаку (ВИДЕО)

Наследникът на Лукаку вгорчи завръщането му в Милано и качи Интер на върха (ВИДЕО)