Борусия Дортмунд допусна тежък обрат като гост на Реал Мадрид в мач от третия кръг на основната фаза в Шампионската лига.

Борусия Дортмунд раздразни европейския шампион, Реал Мадрид приключи германците с перфектна буря (ВИДЕО)

На „Сантиаго Бернабеу“ тимът на Нури Шахин поведе с 2:0 до почивката, но през втората част допусна 5 безответни попадения и си тръгна с празни ръце от испанската столица.

„Сантиаго Бернабеу“ е истински ад за „жълто-черните“, които до момента нямат победа на този стадион, на който са играли 8 пъти.

Нещо повече – нито един друг отбор, освен Борусия Дортмунд, няма толкова мачове на даден стадион в Шампионската лига без да е постигнал успех. В 8-те срещи на Борусия на „Бернабеу“ вестфалци имат 2 равенства и 6 загуби.