Пеп Гуардиола заяви, че бъдещето на Джак Грийлиш ще бъде решено това лято в разговори с участието на двама спортни директори на Манчестър Сити и представители на играча.
Мениджърът на "гражданите" призна, че разбира разочарованието на крилото, след като Грийлиш беше неизползвана резерва във финала за ФА Къп с Кристъл Палас, загубен с 0:1.
Но Гуардиола не е обсъждал темата с англичанина, като вместо това е оставил въпроса на агентите на играча и на напускащия футболен директор на Сити Чики Бегиристайн и неговия заместник Уго Виана.
"Не сме говорили, не съм говорил с него. Казвам тези неща, а хората не ми вярват, но това принадлежи на агентите и клуба, Чики, в този случай, и Уго също, и двамата ще решат. Това, което ще се случи, ще се случи. Но, разбира се, той трябва да се върне, за да играе минути, да започне да играе отново", заяви мениджърът на Манчестър Сити.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS