Бетис и Копенхаген не се победиха и завършиха наравно 1:1 на „Бенито Виямарин“ в мач от втория кръг на Лигата на конференциите. „Вердибланкос“ са на 27-о място във временното класиране с една точка, колкото имат и датчаните на 25-ата позиция.

Испанският тим излезе напред в резултата в осмата минута. Чими Авила пусна към Ез Абде, който си освободи пространство и нанесе страховит удар от далечна дистанция, с който прати топката в долния ляв ъгъл за 1:0.

В 77-ата минута Копенхаген се добра до равенството. Кевин Дикс отбеляза гол от дузпа за гостите. Той стреля в левия ъгъл и не остави шансове на вратаря Адриан. 11-метровият наказателен удар бе отсъден за фал на Ектор Бейерин.