Лос Анджелис Галакси и Интер Маями завършиха наравно 1:1 в мач от Мейджър Лийг Сокър. До заключителните минути домакините имаха аванс от един гол. Дуетът Алба и Меси обаче даде резултат в добавеното време на мача. Аржентинецът се възползва от асистенция на левия бек и вкара за крайното 1:1.

Още в 13-ата минута ЛА Галакси получи златен шанс да поведе. Друг бивш играч на Барселона Рики Пуч обаче не съумя да се разпише от бялата точка.

Четвърт час преди изтичането на редовното време Деян Йовелич се разписа за 1:0 в полза на домакините.

В 87-ата минута ЛА Галакси остана с човек по-малко, след като втори жълт, респективно червен картон си изкара Марко Делгадо.

Интер Маями натисна и стигна до точка. Във 2-рата минута от добавеното време Лионел Меси се разписа, възползвайки се от подаване на Жорди Алба. Така бе оформен крайният резултат 1:1. След ремито „фламинготата“ са временен лидер в Източната конференция с актив от 4 точки.