Галатасарай направи огромна издънка, след като изпусна аванс от два гола срещу непретенциозния латвийски отбор РФС Рига в мач от основната фаза на Лига Европа. Срещата завърши 2:2.

Тотнъм измъкна успеха срещу Ференцварош в Будапеща

Турският отбор събра 4 точки, докато за латвийците това е първа точка в надпреварата.

Галатасарай откри резултата в 12-ата минута след гол на Дрис Мертенс, който насочи удара си в долния ляв ъгъл.

Кастеянос блесна с две попадения при убедителен успех на Лацио над Ница

Седем минути преди края на първото полувреме турският тим отбеляза второ попадение. Юнус Акгюн вкара с изстрел от границата на наказателното поле.

В 40-ата минута РФС се върна в мача. Янис Икауниекс стигна до кълбото в пеналтерията и не остави шансове на Гюнай Гювенч.

Реал Сосиедад продължава с издънките на европейската сцена

11 минути след старта на втората част Лаша Одишария изравни резултата. Той прати опита си в горния десен ъгъл.

До края на мача нямаше опасни положения и латвийският отбор стигна до престижна точка.