Грузинският нападател Зурико Дивиташвили отбеляза три гола за победата на Сент Етиен срещу Оксер с 3:1 в мач от френската Лига 1.

Бившият футболист на Бордо отбеляза се разписа в 15-ата, 54-ата и 86-ата минута. Гостите вкараха топката два пъти в мрежата на Сент Етиен. Първото попадение на Синайоко в 15-ата минута не бе зачетено, а Беър в 74-ата вкара за 2:1.

В 15-ата минута Зурико Дивиташвили се измъкна от съперниците си и стреля от границата на наказателното поле, Донован Леон нямаше шанс да реагира – 1:0.

Малко преди почивката домакините пропуснаха две ситуации, като първо Аймен Муефек и после Бенджамин Олд имаха шанс да вкарат.

В 52-ата минута Ласин Синайоко отбеляза за гостите, но голът не бе зачетен заради засада.

След 2 минути домакините поведоха с 2:0. Зурико Дивиташвили шутира от границата на наказателното поле и топката влезе в мрежата.

В 68-ата минута Хамед Жуниор Траоре стигна до отскочила топка, стреля, но защитник на домакините блокира топката на голлинията.

В 74-ата минута Тео Беър достигна до подаване в наказателното поле и стреля, за да направи резултата 2:1.

4 минути преди кра яна мача домакините отбелязаха и трето попадение. Лукас Стасан изведе Зурико Дивиташвили в наказателното поле и отбеляза с прехвърлящ удар – 3:1.