Дербито между Левски и ЦСКА от пролетния полусезон в Първа лига ще се състои на 15 февруари, събота. Това съобщиха колегите от "Тема спорт". Двубоят ще се състои на Националния стадион "Васил Левски", но все още не е уточнен началният му час.

Според информацията двубоят ще се играе в ранния следобед - между 13:00 и 15:00 часа. Причината е, че срещата между "сини" и "червени" е определяна, като високорискова и поради тази причина от полицията предпочитат тя да се проведе по светло, тъй като тогава е по-лесно нейното охраняване. 

В неделя пък, на 16 февруари, ще е дербито на Пловдив между местните Ботев и Локомотив. Двубоят е на базата на "канарчетата" в квартал "Коматево". Очаква се той също да се играе по светло. Самото първенство пък се подновява на 14-ти.

Официално: Капитанът на Левски подписа нов договор

Числата говорят: ЦСКА е шампион по късни голове, Левски допуска най-малко удари (част 1)

Числата говорят: Изненади при отборните статистики в българския футболен елит (част 2)

Числата говорят: Али Соу шутира най-много, играч на Ботев Вр е шампион при центриранията (част 3)

Феновете на ЦСКА избраха играч на полусезона

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS