От Левски благодариха на феновете си за горещата подкрепа, която привържениците оказаха към „сините“ при победата с 2:1 над Апоел Беер Шева, с която тимът на Николай Костов се класира за плейофите в третия по сила европейски клубен турнир. Там Левски ще срещне Айнтрахт Франкфурт, като домакинството ще бъде на Националния стадион „Васил Левски“.

Ето какво написаха от „синия“ клуб за своите привърженици:

„Левскар да си, братко, е чест!

Левскари, вие изпълнихте тези думи отново със съдържание както само вие можете на мача с Апоел Беер Шева.

Искаме сърдечно да благодарим за неуморната подкрепа от първата до последната минута. Уверени сме, че когато беше най-тежко на терена, точно вие дадохте този тласък, който бе нужен на отбора, за да направи финалната крачка и да елиминира съперника.

Искаме да благодарим на всеки един привърженик, който беше на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ за европейското поведение, което може да служи за еталон на всички.

Нямаме търпение отново да ви приветстваме идния четвъртък в битката с Айнтрахт и сме уверени, че вие ще бъдете отново най-решаващият фактор отборът да надскочи себе си и да изиграе пореден паметен двубой.

Само Левски!“.

Обявиха часа и за домакинството на Левски срещу Айнтрахт Франкфурт

Телевизионен гигант обяви, че ще излъчи първото домакинство на Айнтрахт в Европа, може да е с Левски

Лудият екстаз в съблекалнята на Левски след победата над Апоел Беер Шева (ВИДЕО)

С Бутонките напред: С Левски до края! Теб обичам и желая!

Уелтон и Роналдо - „сините“ бразилци за големите европейски вечери на Левски

Германия, Левски идва! Последната минута отново се оказа щастлива за „сините“ на „Герена“

Синя еуфория: Коментарът на Стефан и Вальо по Дарик за головете на Левски (АУДИО)

Костов: Това е денят на Левски! Имаме си своите шансове срещу Айнтрахт

Роналдо: Това е най-хубавият момент в живота ми

Боримиров: Заслужена победа, прекланям се пред нашата феноменална публика

Андреев: Напълно вярвам, че можем да отстраним Айнтрахт

Галчев: Айнтрахт е гранд и ще ни е много трудно