Франк Ез вече не е треньор на френския Ница, пише вестник "Екип". Тази новина касае пряко и българския шампион Лудогорец, тъй като разградчани ще бъдат домакин на отбора от Лазурния бряг в последния кръг от групите на Лига Европа на 29 януари.
Франк Ез бе начело на Ница в продължение на година и половина, като премина в тима от Ланс. Той е напуснал по взаимно съгласие, след като се е договорил с ръководството на клуба. През миналия сезон отборът му завърши на четвърто място в Лига 1, в момента е на 13-а позиция, като бе в черна серия от девет поредни загуби, която бе прекратено при победата над Сент Етиен за Купата на Франция с 2:1.
Според информация на "Екип", вероятният наследник на Франк Ез е Клод Пюел, който вече два пъти и бил начело на Ница, но е водил още Монако, Лил, както и английските Лестър и Саутхемптън.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS


