Нюкасъл се готви да предложи на Бруно Гимараеш нов договор, за да го задържи на „Сейнт Джеймсис Парк“, на фона на интерес от страна на Арсенал, твърди The Sun.
Бразилският национал вече е най-високоплатеният играч на клуба, като получава 160 000 паунда на седмица. Ръководството на "свраките" е готово да му предложи увеличение до 200 000 паунда на седмица.
Въпреки че не е имало официален контакт между Арсенал и Нюкасъл, се смята, че неофициално предложението е било отхвърлено чрез посредници.
Позицията на "джордитата" е, че не искат да продават 28-годишния футболист, който е с договор до 2028-а година, и няма да приемат оферти.
Партньорът на Бруно в халфовата линия Сандро Тонали също е обект на интерес от други клубове.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

