Защитникът на ЦСКА Пастор говори за целите пред клуба до края на сезона в интервю пред бразилското издание “avassessoria.com.br”.

“Това беше много важна победа за нас, защото потвърждава развитието на отбора в заключителната част на сезона. Две поредни победи и три мача без допуснат гол показват силата на нашата работа и стабилността на колектива. Борим се точка за точка за една голяма цел - директно участие в Лига Европа, и знаем, че всеки детайл ще бъде от значение до края”, заяви Пастор за победите над ЦСКА 1948 и Лудогорец.

Армейската любов е безгранична – феновете на ЦСКА изкупиха всички билети за финала

Бразилецът говори и за предстоящия финал за Купата на България срещу Локомотив Пловдив: „Сега вниманието ни е насочено и към финала за Купата, който е огромна възможност за всички нас. Да сме в този етап на сезона и да се борим за трофеи и важни цели е резултат от отдадеността на целия състав. Ще останем напълно концентрирани, защото все още имаме много за постигане”.

През ЦСКА предстоят 3 мача до края на плейофите в първата четворка и финала за Купата на България.

Локо Пловдив получи целия Сектор „А“ за финала за Купата на България
Пуснаха билетите за последното дерби Левски – ЦСКА за сезона

Екшън в Перник: съдии ядосаха и изгониха Вили Вуцов (ВИДЕО)

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS