Помощник-треньорът на Ратко Достанич в Славия - Юлиан Петков, сподели мнението си след поражението с 0:2 от Добруджа на стадион „Александър Шаламанов“ в „Овча купел“ от петия плейофен кръг в долната осмица.

Историческа дузпа проправи пътя на Добруджа към много ценни 3 точки срещу безличния Славия

„Не се получи. Вкараха ни много бърз гол, може би трябва да видим дали изобщо имаше дузпа. Това обърка хода на мача. Опитахме да държим топката и да създаваме положения. Въпросът е, че не успяхме да отбележим гол“, започна Петков.

„Това е втори мач, в който получаваме ранен гол, не влизаме добре в мачовете. Може би след отпадането от осмицата не влизаме концентрирани в мачовете. Добруджа почти нямаха положения, но не бяхме концентрирани и не успяхме да отбележим.“

„Тези мачове останаха да видим всички млади, които показват страхотна игра. Последните мачове вероятно ще протекат по същия начин“, завърши Юлиан Петков с коментар за налагането на млади футболисти в срещите до края на сезона.

Ясен Петров: Тази победа ни оставя в борбата за спасение в групата на майсторите

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS