РБ Лайпциг използва социалните мрежи, за да изрази своето възмущение от незачетения гол във 2-ата минута на Бенямин Шешко във вратата на Андрий Лунин в първия осминафинален мач от Шампионска лига, който се игра на „Ред Бул Арена“ и Реал Мадрид спечели с 1:0.

Социалните мрежи бяха наводнени с дебати относно незачетения гол на словенския нападател.

Самият клуб РБ Лайпциг използва „X“ (Twitter), за да изрази своето възмущение. От клуба пуснаха снимка с характерното изражение на лицето на Карло Анчелоти на недоверие и повдигнатата му вежда , което почти се превърна в авторско право на италианеца.

Изображение, което официалният акаунт на Шампионска лига беше публикувал преди това.

Реал Мадрид със солидна крачка към четвъртфиналите на ШЛ, след като победи Лайпциг с намигване от босненската бригада (ВИДЕО)