ЦСКА започна подготовката си за предстоящото домакинство срещу Ботев Враца от 13-ия кръг на първенството, които идва точно след загубата с 0:1 в дербито с Левски.

Като най-голям проблем за Александър Томаш се очертава отсъствието на нападателя Аарон Исека, който бе титуляр в дербито със "сините".

Братът на Миши Батшуай има проблем в коленните връзки след съприкосновението с вратаря на Левски Матей Маркович в края на първото полувреме на съботния мач.

Очаква се белгиецът да премине обстойни прегледи, в които да се прецени какво е състоянието му и колко време ще бъде извън игра.

Освен Исека, тренировката на ЦСКА, първите 15 минути от които бяха открити за медиите, пропусна и Браян Кордоба.

Колумбийският защитник има травма още от миналата седмица, заради която все още не тренира с основната група футболисти.

Предстоящият мач на ЦСКА с Ботев Враца е в четвъртък (24 октомври), от 17:30 часа, а 5 дни по-късно "армейците" стартират участието си за Купата на България с гостуване на Добруджа от 13:30 часа.