Уинипег надделя над домакина Сейнт Луис с 3:2 и записа шеста последователна победа и продължава перфектния си старт на сезона в Националната хокейна лига.

Кайл Конър реализира в четвърта поредна среща, Нино Нидеррайтер и Колин Миръл също вкараха, а Коул Пърфети записа три асистенции. Конър Хелебък отрази 27 шайби, а Уинипег е лидер в класирането с пълен актив от 12 точки.

Брендън Саад се разписа два пъти и премина границата от 500 точки в кариерата си в НХЛ. Робърт Томас добави две асистенции, а Джордън Бинингтън парира 21 изстрела.

Ню Йорк Рейнджърс се изкачи на върха в Източната конференция с 11 точки, след като спечели със 7:2 в залата на Торонто.

Филип Хитил се отличи с две попадения и асистенция, Брейдън Шнайдер и Каапо Капо допринесоха с по гол и две асистенции за четвъртия пореден успех. Игор Шестьоркин направи 21 спасявания. Ню Йорк Рейнджърс спечели поне точка в първите си шест мача, което е нов клубен рекорд за най-добър старт на сезон.

Ник Сузуки реализира два пъти за канадците, които допусната четвърто последователно поражение.

Алекс Лайън отрази всичките 29 удара и не допусна гол ("шътаут") за първи път през сезона и за четвърти път в кариерата си, с което помогна на Детройт да спечели гостуването си на Ню Йорк Айлъндърс с 1:0. Патрик Кейн отбеляза единственото попадение в двубоя.

Брендън Хейгъл реализира три пъти, а Тампа Бей спечели гостуването си на Ню Джърси с 8:5. Хейгъл, постигна третия хеттрик в кариерата си, добави и асистенция, Янис Мозер се отличи с два гола и три асистенции, а Антъни Сирели завърши с четири асистенции за победителите.

Тимо Майер се разписа два пъти за домакините, които допуснаха осем гол в един мач в собствената си зала за първи път от 11 ноември 1992 година (3:8 от Монреал).

Носителят на Купа "Стенли" Флорида допусна тежка домакинска загуба с 1:5 от Минесота. Мат Болди, Йоел Ериксон Ек и Матс Дзукарело допринесоха с по гол и асистенция, а Джейк Мидълтън даде три асистенции. Филип Густафсон направи 24 спасявания, а Минесота спечели поне точка в първите си шест мача за втори път в историята си след сезон 2008/2009.

Нешвил прекъсна серия от пет поредни загуби и записа първи успех за сезона след 4:0 над гостуващия Бостън.

Вратарят Юусе Сарос отрази всичките 33 удара и записа първи "шътаут" за сезона и 24-и в кариерата си в лигата. Райън О'Райли и Люк Еванджелиста се отличиха с по гол и асистенция.

Сан Хосе остана единственият тим без победа през кампанията, след като падна с 1:3 при гостуването си на Анахайм и записа седма поредна загуба.

Лео Карлсен даде аванс на домакините с гол при числен превес в 5:36 минута на третия период, а Алекс Килорн реши всичко с попадение на празна врата 1:51 минута преди края.