Бетис постигна обрат с 2:1 в домакинството си на Спарта Прага от Група С в Лига Европа и по този начин взе първите си точки в групата. След гол на Велко Бирманчевич за чехите, „вердибланкос“ стигнаха до обрата с попадения на Асане Диао и Иско.

На „Бенито Виямарин“ гостите от Прага поведоха в резултата още в 3-ата минута, когато Матей Ринеш изведе Велко Бирманчевич на чиста позиция и футболистът с №14 остави вратаря на Бетис безпомощен.

Хората на Мануел Пелегрини обаче бързо изравниха. В 9-ата минута гостите допуснаха грешка и топката стигна до Асане Диао, който от чиста позиция вкара за 1:1.

След почивката Бетис бе по-активният тим. Така се стигна до 79-ата минута, когато при една центрирана топка, защитата на Спарта изпусна Иско, който прати топката в десния ъгъл и донесе успеха на своя тим.

В другия мач от групата Арис Лимасол победи Рейнджърс с 2:1 и по този начин оформи пълното равенство в групата, където всички отбори имат по 3 точки.

Уест Хем ликува в Германия след шоу срещу Фрайбург

Аталанта взе своето срещу Спортинг (ВИДЕО)

Марсилия вкара два гола за една минута, но не взе „италианския“ дуел с Брайтън (ВИДЕО)