Драматичните завършеци на мачовете от Висшата лига в съботния ден не подминаха и двубоя между Евертън и Фулъм. Гостите от Лондон бяха близо до спечелването на трите точки, но дълбоко в продължението Бето изравни за крайното 1:1.

Мачът започна с няколко положения и за двата отбора.

В 9-ата минута Доминик Калвърт-Люин падна в наказателното поле, но реферът не отсъди дузпа.

В 27-ата минута Адама Траоре получи пас в наказателното поле, овладя, шутира в десния ъгъл, но Джордан Пикфорд направи чудесно спасяване.

Малко по-късно гредата спаси Фулъм. Идриса Гей стреля мощно от дистанция, но топката се удари в рамката на вратата.

Секунди по-късно Доминик Калвърт-Люин вкара топката в мрежата на Фулъм, но радостта на „карамелите“ бе кратка, тъй като голът не бе зачетен заради засада.

В 37-ата минута Раул Хименес шутира от наказателното поле, преодоля вратаря, но уцели един от защитниците.

Фулъм поведе в 61-ата минута. Тогава Алекс Иуби стреля от границата на наказателното поле и не остави шанс на вратаря на домакините.

Евертън изравни дълбоко в добавеното време. Ашли Йънг подаде към Бето, който се озова очи в очи с вратаря на гостите и мушна топката за 1:1.

Ранен гол на Холанд качи Манчестър Сити на върха във Висшата лига (ВИДЕО)
Борнемут взе точка на Вила с последния удар (ВИДЕО)

Драма в края - „вълците“ гризнаха „чайките“
Лудост! Голям обрат, късна драма, седем гола и три точки за Брентфорд срещу Ипсуич (ВИДЕО)