Хари Магуайър си вкара автогол, но това не се оказа фатално за Англия, който спечели с 3:1 срещу Шотландия в контролна среща, която се игра на „Хампдън Парк“ в Глазгоу.

Англия поведе с 1:0 в 32-ата минута, когато Кайл Уокър асистира за гола на Фил Фодън.

Три минути по-късно Джуд Белингам бе на точното място, за да направи резултата 2:0 за Англия.

Марк Гуехи игра с ръка в наказателното поле на Англия в 37-ата минута, но реферът Давиде Маса и ВАР прецениха, че няма основание да бъде свирена дузпа за Шотландия.

Хари Магуайър се появи в игра в 46-ата минута, а в 67-ата минута си отбеляза автогол, с който шотландците се върнаха в мача, но за много кратко.

В 81-ата минута Хари Кейн получи много добър пас от Джуд Белингам и направи резултата 3:1 в полза на англичаните.

Холанд и Йодегор запазиха мечтите на Норвегия за класиране на Евро 2024 живи (ВИДЕО)

Германия най-накрая победи Франция след 9 години (ВИДЕО)

Спалети изведе Италия до много ценна победа срещу Украйна (ВИДЕО)

Лукаку избухна за убедителна победа на Белгия, Австрия също гледа към Евро 2024 (ВИДЕО)