Берое продължава с окомплектоването на отбора си за следващия сезон във Втора лига с представянето на трети нов футболист.

Това е Георги Вълчев, който през миналия сезон игра за Хебър и записа 21 мача и 2 гола във Втора лига. Вълчев е на 26 години, играе като централен защитник и е третият нов българин в Берое през това лято.

Ето какво написаха от Берое за привличането на Вълчев:

„Поредно ново попълнение в клуба!

Георги Вълчев вече е футболист на Берое!

Георги Вълчев:

“Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото!”

Само Берое!“.

Хебър падна от косовари с нещастен автогол
Основен футболист преподписа с Янтра Габрово

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS