Испанската тенисистка Паула Бадоса хвърли истинска бомба с изключително остри и директни коментари относно раздялата си със своя колега Стефанос Циципас. Връзката им приключи по неприятен начин, а думите на Бадоса разкриват дълбоко напрежение между двамата.

По време на среща с журналисти в Берлин, Бадоса не се поколеба да навлезе в детайли за емоционалното си състояние и причините за сложния край на отношенията им.

„Преживяла съм много раздели в живота си. Приемам ги и знам, че нещата са такива, каквито са, но когато наоколо има токсични елементи, всичко става много по-сложно, отколкото при една нормална раздяла“, коментира тя.

Испанката подчерта, че именно тези „токсични“ фактори са направили ситуацията непоносима и са я отличили от обичайните любовни разочарования.

Бадоса продължи с още по-категорични думи, като директно хвърли вината върху Циципас за усложнената ситуация. Тя дори предугади какви ще бъдат реакциите в медиите, но заяви, че е готова да понесе последствията от думите си.

„Възможно е да поддържаш добри отношения с бивш партньор, ако нещата са били нормални, но когато не са... Няма нужда да обяснявам повече. Всеки ден можете да видите как другият човек прави всичко по-сложно. Не беше лесно да преодолея токсичните неща, които ме заобикаляха, но сега отново се чувствам силна като жена. Със сигурност утре ще чета заглавия, че Бадоса атакува Циципас... Е, той си го заслужи!“, добави тенисистката.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS