Отборът на Грузия победи Черна гора с 3:1 в единствената си проверка преди европейското първенство. Гостите бяха по-добри през по-голяма част от мача и логично стигнаха до успеха.

Още в 10-ата минута Китеишвили излезе на добра възможност и Грузия поведе. В 33-ата минута Кварацхелия изведе Микаутадзе на чиста позиция и той успя да изпрати топката покрай черногорския вратар за 0:2.

След почивката и двата отбора направиха смени. Малко след началото на втората част Кварацхелия се измъкна, стреля от малък ъгъл, но стражът на домакините се справи.

В 62-ата минута Стеван Йоветич подаде към Осмаич, който пропусна.

След 4 минути игра Йоветич напредна и направи двойно подаване със Стехан Молуша и стреля в близкия ъгъл, отбелязвайки 36-тия си гол с националната фланелка.

Микаутадзе пропусна добра възможност в 69-ата минута.

7 минути преди края на мача Грузия вкара и трето попадение. Дивидашвили падна в наказаленото поле, дузпа не последва, но топката стигна до Зивзивадзе, която я мушна в мрежата за 1:3.

Словакия си вдигна самочувствието по 4 преди Евро 2024 (ВИДЕО)