Уест Хем победи ФКСБ с 3:1 след обрат от 0:1 на „Лондон Стейдиъм“ на старта на груповата фаза в Лигата на конференциите. В другия мач от групата Андерлехт надделя над Силкеборг с 1:0.

В 19-ата минута Андрей Кордеа центрира от ъглов удар, топката прехвърли вратаря, но Андреа Кампаньо не успя да нанесе точен удар и стреля в аут.

Корне стреля от границата на наказателното поле, но опитът му бе блокиран.

Две минути по-късно Алфонс Ареола се прояви по великолепен начин, отразявайки удар с глава на Андрей Кордеа.

В 34-ата минута ФКСБ излезе напред в резултата, след като Дариус Олару намери Кордеа на празна врата и той безпроблемно прати топката в мрежата на Ареола.

В края на първата част Джанлука Скамака получи два шанса да изравни, но не успя да уцели вратата в нито един от случаите.

Уест Хем все пак успя да стигне до изравнително попадение в 69-ата минута, когато Джаред Боуен бе точен от дузпа.

„Чуковете“ реализираха още едно попадение в 75-ата минута, когато Емерсон бе на точното място в точното време и овладя отбира топка в наказателното поле, след което стреля и матира Търновану.

В последната минута от редовното време Уест Хем си реши абсолютно всичко, след като Пабло Форналс намери Михаил Антонио, който стреля от близка дистанция и оформи крайното 3:1.

Бразилска магия спря дъха на Моуриньо в Разград за първа победа на Лудогорец в ЛЕ

Фалстарт за Юнайтед в Европа, Роналдо с цял мач (ВИДЕО)