Интер Маями разгроми канадския Торонто с 4:0 в мач от МЛС, но загуби голямата си звезда Лионел Меси и Жорди Алба, които се контузиха. С победата тимът се изкачва до 13-ото място в Източната Конференция с 31 точки от 28 мача и е на 26-а позиция в общото класиране.

Първото полувреме бе белязано основно от контузии – цели 4 на брой. Първо Торонто загуби Виктор Васкес в 12-ата минута и Брандън Серваниа в 26-ата. В 34-ата минута с травма напусна Жорди Алба, а три минути след това и Лео Меси

След края на срещата треньорът на Интер Маями Тата Мартино сподели, че не все още не е ясно какво е състоянието на двамата и след прегледи ще бъде решено кога ще могат да се завърнат в игра.

Първата част все пак донесе и попадение. В добавеното време Факундо Фариас се разписа за 1:0.

През второто полувреме блесна Роберт Тейлър, който се отчете с два гола и асистенция. Финландецът покачи на 2:0 в 54-ата минута, а в 73-ата асистира за третия гол, дело на Бенджамин Кремасчи. Тейлър оформи крайното 4:0 в 87-ата минута.

В средата на второто полувреме се стигна до трета контузия в състава на Интер Маями и общо пета в мача, след като Томас Авилес същи напусна терена принудително. Така Интер сътвори своеобразен обрат от 0:2 до 3:2 при контузените футболисти.

Ман Юнайтед се спаси от разгром срещу Байерн в 7-голово шоу в Мюнхен (ВИДЕО)

Арсенал се завърна с гръм и трясък в Шампионската лига (ВИДЕО)

Звезден Белингам проби ‘’берлинската стена’’ в сетния миг (ВИДЕО)

Комичен автогол изстреля Наполи на победния път в Португалия на старта на ШЛ (ВИДЕО)

Червен картон от Кабаков бе разковничето Галатасарай да се спаси от голямата изненада (ВИДЕО)

Лаутаро спаси Интер срещу Реал Сосиедад с единствения точен удар (ВИДЕО)