Отборът на Парма стигна до драматично равенство при гостуването на Лече, след като губеше в резултата с 0:2 до 93-ата минута, а след това успя да вкара две попадения за крайното 2:2.

Мачът между Лече и Парма ще се запомни и с това, че двата отбора завършиха двубоя с по 1 човек по-малко. Лече остана с 10 души в 47-ата минута, когато Гилбер получи червен картон за грубо нарушение. След 10 минути и Парма остана с човек по-малко след червен картон на Канчелиери.

Иначе в 32-ата минута Доргу вкара за 1:0, след получи добър извеждащ пас от Илбер Рамадани.

Второто попадение падна в 59-ата минута. Тогава Никола Кръстович изпълна добре пряк свободен удар, топката се удари в съперников играч и стигна до Зион Сузуки, който отбеляза за 2:0.

В третата минута на добавеното време Парма намали. Понтус Алмквист се оказа на правилното място и успя да мушне топката в мрежата на Лече.

В 95-ата минута резултатът стана 2:2. Антоан Ено успя да намери пътя към вратата на домакините и донесе точката на своя отбор.

Ювентус и Наполи се занулиха при сбогуването на Шчесни с футбола (ВИДЕО)

Ужасяваща контузия в Серия А – Руслан Малиновски е със счупен крак (ВИДЕО 18+)