Астън Вила постигна трудна, но заслужена победа с 1:0 в домакинството си на Жрински Мостар от Група Е в Лигата на конференциите. Единственото попадение в двубоя падна в добавеното време и бе дело на Джон Макгин. С този успех хората на Унай Емери взеха първата си победа в турнира за този сезон, но в групата са последни, тъй като АЗ Алкмаар победи Легия Варшава и така всички отбори имат по 3 точки в актива си.

Натискът на Астън Вила в двубоя в Бирмингам бе осезаем, но първото чисто голово положение дойде в 41-ата минута, когато Николо Дзаниоло получи топката във вратарското поле, но Марко Марич спаси удара на италианеца.

Десет минути след началото на второто полувреме Астън Вила получи дузпа за игра с ръка на Слободан Яковлевич в наказателното поле. След преразглеждане с ВАР обаче, решението на съдията се промени и 11-метров наказателен удар нямаше.

Натискът на Вила даде резултат в 4-ата минута на добавеното време, когато Джон Макгин бе изпуснат от защитата на босненския тим и с глава засече центриране на Мати Кеш, носейки успеха на своя тим.

Ливърпул вкара трудно на Унион, но го победи сравнително безпроблемно (ВИДЕО)

Ех, съдба! Десподов изработи победния гол за ПАОК срещу Айнтрахт (ВИДЕО)

Фиорентина не се предаде до края и навакса два гола срещу Ференцварош

Джошуа Кинг донесе трите точки на Фенербахче срещу Спартака Търнава

Апокалипсис за Лудогорец в Дания, разградчани допуснаха най-тежкото поражение в историята си

Байер Леверкузен с успешен блицкриг в Норвегия (ВИДЕО)

Големият лош вълк от Рим напълни кошничката на бедните швейцарци (ВИДЕО)

Марсилия вкара два гола за една минута, но не взе „италианския“ дуел с Брайтън (ВИДЕО)