Доброто представяне на Байер Леверкузен продължава, след като „аспирините“ надвиха Молде като гост с 2:1 в среща от Група Н на Лига Европа. Джереми Фримпонг и Нейтън Тела бяха точни за тима на Чаби Алонсо, който събра 6 точки след изиграването на 2 мача. Емил Брейвик пък се разписа за Молде.

Мачът в Швеция започна по-добре за гостите от Германия, които вкараха 2 гола още до 20-ата минута.

Първо, в 14-ата минута АМин Адли намери Джереми Фримпонг в наказателното поле, където фланговият състезател се освободи и с премерен изстрел вкара първия гол в мача.

Четири минути по-късно Адам Хложек комбинира с Нейтън Тела, а лявото крило не се поколеба и прати топката в долния десен ъгъл на вратата, пазена от Якоб Карстрьом.

След почивката Молде натисна и в 76-ата минута Фредрик Гулбрандсен уцели левия страничен стълб.

Три минути преди края на редовното време Молде успя да върне един гол Матиас Ловик качи топката на главата на Емил Брейвик и той поради мрежата на „аспирините“.

Ливърпул вкара трудно на Унион, но го победи сравнително безпроблемно (ВИДЕО)

Ех, съдба! Десподов изработи победния гол за ПАОК срещу Айнтрахт (ВИДЕО)

Фиорентина не се предаде до края и навакса два гола срещу Ференцварош

Джошуа Кинг донесе трите точки на Фенербахче срещу Спартака Търнава

Апокалипсис за Лудогорец в Дания, разградчани допуснаха най-тежкото поражение в историята си

Астън Вила цял мач удря по босненската стена и я проби в 94-ата минута

Големият лош вълк от Рим напълни кошничката на бедните швейцарци (ВИДЕО)

Марсилия вкара два гола за една минута, но не взе „италианския“ дуел с Брайтън (ВИДЕО)